Mercedes E 270 diesel -03

Shitet nga: Mercedes 27 Nën 20:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

7 000 EUR

Komuna: Tiranë
Mercedes Benz E class 270 cdi avantgarde full
Kamjo atomat tiptronic
190.000 kilimetra origjinale te verifikuara nga benzi
Ardhur nga gjermania me te gjitha dokumentat te paguara deri ne 2015
Ne gjendje prefekte motorrike dhe xhenerike
Sherbime te sapo bera + vaj filtra
Sedilje me fryrje + ngrohje
Pasqyra me palosje dhe me komandim elektrik
Sensor parkimi origjinal para & mbrapa
Tapiceri lekure bezh shum e paster
Navi te madh ( Dvd ,Aux, Mp3 etj)
Telephone (nokia business)
Xenon, Bi Xenon
I Gatshem per cdo lloj prove

7000 Euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim