Mercedes E 270 diesel -03

Shitet nga: Deni 04 Jan 12:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 300 EUR

Komuna: Tiranë
Shes makinen ne gjendje perfekte,sedilje lekure me ngrohje, pasqyra elektrike me palosje, navigator te madh, sensore parkimi prapa, kambio manual pra pa probleme dhe me konsum karburanti te ulet, 4 goma akull te reja dhe nderrim Vaji para 4000 kilometrash , bagazhier me 6 cd dhe video player. Portobagazh. Dokumentat jane paguar ne 13.12.2014. Shitet per arsye se me jane bere 4 makina ne pronesi.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim