Mercedes E 270 diesel -02

Shitet nga: Visi 21 Nën 15:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 800 EUR

Komuna: Tiranë
Shes Benz E Class 270 model w211 i vitit 2002.
Kambio automatike, me klima bizonale, bagazhier, sendilje me ngrohje. Disqe origjinale 18", tapiceri shume e paster, sensore parkimi dhe sensore shiu, limitator shpejtesie. Makina eshte ne gjendje shume te mire dhe me sherbime te kryera. Dokumenta te rregullta deri ne GUSHT 2015.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim