Mercedes E 270 diesel -02

Shitet nga: arioli 16 Tet 12:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

6 500 EUR

Komuna: Tiranë
E 270 CDI ANVANGARDE 26-12-2002
NJE VIT I PERDOR ne shqiperi
ME SHUM KA NDEJT MBYLL SE SE ESHT PERDOR
LETRA TE PAGUARA DER NE SHTATOR 2015
MAKINA ESHT NE GJRNDJE PERFEKTE
178.000 km Origjinale
NGJYRA bLU E ERRET NE TE ZEZE METALISATO
tapiceria lekur bezh
navi-xenon-bagazhier me 6 cd -AUTOMATIK
XHAMA TE ZI
Makina shitet per arsye mos perdorimi
dhe largimi jash vendit
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim