Mercedes E 270 cdi -04

Shitet nga: bajram 09 Sht 23:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

8 000 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet e class 270 cdi :
Makina eshte full opsion, fundi vitit 2004, sedilje lekure ,sensore para mbrapa, sensore shiu, navigator i madh, avantgard, ne gjendje shume te mire motorrike xhenerike dhe vizuale, kambio automatike, taksa te paguara deri ne 2015. Mundesi nderrimi
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim