Mercedes E 270 avantgard -05

Shitet nga: Rei 09 Tet 23:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
te gjitha sherbimet e kryera kete muaj nuk ka nevoj per asnje lloj sherbimi me te gjitha letrat targa te reja
tapiceri ngjyr qumshti lekure navi te madh para dhe mbrapa shum e paster abs esp limitator tavan xhami kompjuter ne bord etj
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim