Mercedes E 270 CDI manual -00 jane 2 automjete k..

Shitet nga: e klas kompani MDM 13 Dhj 16:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

9 000 EUR

Komuna: Tiranë
Shiten 2 benza per arsye mbyllje aktiviteti

w210 e klas 270 cdi viti 2000 nafte, gri, targa AA 5000 euro

w210 e klas 320 cdi viti 2000 nafte, blu, targa AA 4800 euro

te dy bashke 9000 euro

dergoni email per fotot dhe detaje te metejshme te automjeteve te kompanise
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim