Mercedes E 270 CDI -04

Shitet nga: Bajram Cara 11 Sht 10:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

7 500 EUR

Komuna: Tiranë
E class 270 Avantgarde , ne gjendje shum te mire motorrike gjenerike dhe vizuale . Fund vitit 2004 me letra te rregullta deri n mars 2015. Navigator te madh , sendilje lekure ngjyr gri , pasyra me palosje , sensor parkimi dhe sensor shiu , xenon dhe me vetem 169 mij km . Makina esht full edhe jan ber sherbimet para nje jave te Kadiu , vaj filtra motorri , vaj kamjo , ferrota . Eshte n gjendje perfekte dheesht e gatshme per cdo lloj prove.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim