Mercedes E 270 CDI -03

Shitet nga: Petri Tusha 19 Nën 11:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Makina eshte e mbajtur ne gjendje te mire. Eshte perdorur nga familjare, eshte blere ne Gjermani ne piken e Mercedes Benz ne Mainz ne vitin 2009 dhe qe ne ate kohe eshte perdorur nga familja, ne jemi dora e pare.

Te Dhenat e makines:

1.E 270 CDI
2.Prodhimi 2003
3.Ngjyra Blu e erret
4.Km 240.000
5.Vendet 4+1
6.Navigation ,,, Karikator CD me 6 vende.
7.Ndezje me buton start vendosur ne koken e marshit orgjinale e prodhuar nga fabrika e Mercedsit.
8.Sedilet te gjitha me punim Elektrike.
9.Tabiceri Bezhe Cope + kellufe bezhe shtese
10.Tel Nokia Biznes ne bord.
11. Baxha xhami elektronike ne tavan.
12. Siguracionet te paguara 19/5/2014 deri 18/05/2015
13. SGS 06-15
14. Disqe 17 Alumin

Makina i ka te gjitha opsionet pervec sensoreve te parkimit. Te gjitha opsionet e tjera te mundshme i ka.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim