Mercedes E 270 CDI -00

Shitet nga: e klas 270 27 Dhj 19:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 999 EUR

Komuna: Tiranë
Benz klasi E. 2 vjet e perdorur ne Tirane.
Motorr 270 CDI, vaj e filtra ajri, nafte, vaji te nderruara rregullisht.
6 marrshe dhe indietron. Makina harxhon shume pak ne krahasim me llojin e mjetit qe eshte. rruge te gjate 5 deri 6,5 litra nuk i kalon kurreee. Taksat i mbarojne ne Janar 2015. Kondicioner qe te ftoh te ben akull.
Shitet 4999 euro ose edhe mund te nderrohet me makine me te njejten vlere per qejf me teper. ju mirepresim.

dyqanijuaj21_21@hotmail.co.uk
Tirane, kombinat prane zjarrfikseve
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim