Mercedes E 250 dizel -97

Shitet nga: Taulant 11 Nën 16:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Shitet ose nderrohet me golf 4 makina eshte ne gjendje shum te mire motorrike dhe xhenerike.taksat i ka te prera deri ne tetor 2015.vaj dhe filtra ja kam ndru.motor 250 nafte.konsumi 8 litra ne 100 klm te testuar.dy gomat e para i ka te reja.disqe 16.kater ortimizatoret i kam ble te rinj.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim