Mercedes E 250 diesel -97

Shitet nga: Xhej 26 Sht 12:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet Mercdes Benz E-Class 250 Turbodiesel Avantgurde.
Shitet per arsyeje mos perdorimi.
Makina ka bere afro 150000 km origjinale. Sedilje lekure. Motorr 2.5 nafte. Fenere Xenon para dhe mbrapa (nje pale fenere rezerve origjinalet e fabrikes). Kondicioner Klima. Dokumenta te rregullta. Letra te paguara deri me Dhjetor 2014. Ne gjendje shume te mire pune.
Cmimi eshte 2500 euro i diskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim