Mercedes E 220 dizel -96

Shitet nga: Emil 30 Nën 15:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 300 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet Okazion
Mercedes Benz E220
1996, Diezel
270000 KM
Disponon
Ac( kondicioner) Air Bag , ABS
Makia eshte ne gjendje perfekte per asye sepse perdoret nga moshe e madhe,
Makina eshte me letra te paguara deri ne qershor 2015
makina nuk ka as edhe nje lloj difekti esht e shkelqyer ne pjeset mekanike dhe xhenerike.
PEr me teper mos nguroni te pyesni
mjafton nje zile edhe ju mar un.
Cmimi 2300E
I diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim