Mercedes E 220 dizel -07

Shitet nga: Elton 09 Nën 10:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

12 000 EUR

Komuna: Tiranë
Shes Mercedes benz modeli EVO kambje atomatike ngjyra blu e eret ne gjendje te shkelqyer si motori kamja ashtu dhe karoceria jasht dhe brenda me dogane te paguar
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim