Mercedes E 220 dizel -06

Shitet nga: Jorgji 18 Dhj 14:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

11 000 EUR

Komuna: Tiranë
makina eshte ne gjendje te shkelqyer motorrike dhe xhenerike,me sallon lekure ,full option,dogane dhe targa te paguara deri ne shtator.makina shitet per arsye mosperdorimi.11000 i diskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim