Mercedes E 220 dizel -02

Shitet nga: nardi 13 Sht 15:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 800 EUR

Komuna: Tiranë
e klas 220 fundi 2002 makina ka 11 muaj qe ka ardhur nga gjermania. eshte me letra shqiptare dhe eshte ne gjendje shum te mir gati per xhdo lloj prove. per me teper kontaktoni ne nr.0686277270
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim