Mercedes E 220 diesel -96

Shitet nga: benz 09 Dhj 14:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 700 EUR

Komuna: Tiranë
Mercedes Benz E 220 Elegance. Viti i prodhimit: 1996. Ka motorr 220 nafte te thjeshte me pompe mekanike te pavdekshme, pa turbo dmth esht shum ekonomik dhe motorr shum i forte. Nga gjendja motorrike dhe xhenerike esht ne gjendje perfekte, nuk ndjehet fare as ne gropa as ne shpejtsi te larte. Nuk nxjerr tym aspak mbrapa. me pak fjal esht makine e mbajtur me shum kujdes. Gomat i ka te reja IMPERIUM. KAMBIO AUTOMATIKE, KONDICIONER, BAGAZHIER 6CD origjinal te benzit dhe funksional ne menyre perfekte, 6AIRBAG. SENSORE PARKIMI, SENSORE SHIU, FERROTA & TAMBURE TE REJA BOSCH, dokumenta te rregullta dhe te paguara deri ne date 25 TETOR 2015. Shitet 2700 Euro i diskutueshem. Makina nuk ka asnje difekt. mund ta kontrolloni te servisi juaj me i besuar.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim