Mercedes E 220 diesel -96

Shitet nga: benz 04 Dhj 14:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 800 EUR

Komuna: Tiranë
Mercedes Benz E 220 Elegance. Viti i prodhimit: 1996. Ka motorr 220 nafte te thjeshte me pompe mekanike te pavdekshme, pa turbo dmth esht shum ekonomik dhe motorr shum i forte. Nga gjendja motorrike dhe xhenerike esht ne gjendje perfekte, nuk ndjehet fare as ne gropa as ne shpejtsi te larte. Nuk nxjerr tym aspak mbrapa. me pak fjal esht makine per zoterinj dhe makin e mbajtur me shum kujdes. Gomat i ka te reja IMPERIUM. KAMBIO AUTOMATIKE, KONDICIONER, BAGAZHIER 6CD origjinal te benzit dhe funksional ne menyre perfekte, 6AIRBAG. SENSORE PARKIMI, SENSORE SHIU, FERROTA & TAMBURE TE REJA BOSCH, dokumenta te rregullta dhe te paguara deri ne date 25 TETOR 2015. Shitet 2800 Euro i diskutueshem. Makina nuk ka asnje difekt. mund ta kontrolloni te servisi juaj me i besuar.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim