Mercedes E 220 diesel -03

Shitet nga: Ilir 22 Tet 09:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 900 EUR

Komuna: Tiranë
Mercedes E220 cdi Avangard nafte viti 2003 km 255000 kambio Automatik makina ndodhet ne Itali kush eshte i interesuar deri ne Dures vjen Pa Dogane 4900 Euro ndersa nqs shkon dhe e merr vete ne Itali 4400 euro.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim