Mercedes E 220 diesel -03

Shitet nga: ledio 02 Gsh 08:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

7 200 EUR

Komuna: Tiranë
Makina eshte ne gjendje shum te mire , ajo ka motor 220 CDI eshte elegance me klima , me tempomat elektronik , me navigator origjinal , me telefon nokia origjinal ,brenda eshe ne gjendje perfekte , sendilet me buton sendilet e pasme i shtrihen ,me senson shiu , me sensor parkimi ,me disqe 17 AMG , goma te mira , me dritat ksenon bosch , te shkurtat edhe ato antinebia ksenon , frexhot jan led ksenon bosch , frexhot e targes ksenon , sapo i jan nderruar vaj filtra , ferrota ,me perde ansore dhe mbrapa origjinale , ajo eshte ne gjendje perfekte ,kush eshte i interesuar te telefonoj ju faleminderit Per me teper flasin fotot. cmimi 7500 euro eshte pak i diskutueshem Faleminderit.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim