Mercedes E 220 cdi avantgard automat -03

Shitet nga: Edi 11 Nën 16:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

8 000 EUR

Komuna: Tiranë
E class cdi avantgard automat sensor para mbrapa clima sendiljet lekure dhe cop navigation telefon me dogane te paguar ne gjendje shume te mire . Adresa autostrada tr dr km 10 perballe city park albania
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim