Mercedes E 220 cdi 2004 avangarde 8000 € i disk..

Shitet nga: E 220 15 Tet 20:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

8 000 EUR

Komuna: Tiranë
E 220 cdi 2004 avngarde me dogane me Baxha ngrohje sediljesh tapiceria lekur+cop e kombinuar ne Gjendje perfect is nga Brenda dhe Jasht.makina shitet per arsye mosperdorimi cmimi i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim