Mercedes E 220 cdi -02

Shitet nga: ylli 22 Sht 18:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Komuna: Tiranë
E 220 cdi classic,kamie automatike,nafte,disqe alumini,timon anglez,sensor,pilot automat,me dekumenta te paguara,ne gjendje shum te mir motorrike dhe xhenerike,konsumi : 6.5 L ne 100 klm
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim