Mercedes E 220 Diesel Automat

Shitet nga: toni 06 Dhj 12:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 900 EUR

Komuna: Tiranë
SHITET MERCEDES BENZ E 220 DIESEL VITI 1996, KAMIO AUTOMATIKE, KONDICIONER, DISQE ALUMINI 16'' MJAFT TE BUKURA, DHE GOMA CONTINENTAL, 80%, ME 285000 KM ORIGJINALE. SHUME E MBAJTUR, SHERBIMET JANE BERE ME PJESE CILESORE, VAJ 5W40 TE MERCEDESIT DHE FILTRA ORIGJINALE MAHLE, E KAM MBAJTUR 7 VITE, DHE E KAM MBAJTUR MJAFT MIRE, DOKUMENTA TE RREGULLTA TE PAGUARA DERI NE QERSHOR 2015, E GATSHME PER CDO LLOJ PROVE, CMIMI 2900 EURO I DISKUTUESHEM,
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim