Mercedes E 220 CDI -04

Shitet nga: Ledi 23 Tet 13:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Shitet Mercedes Benz E 220 cdi i 2004 ,137000 km origjinale .klima ,kambio automatike ,sendiljet me ngrohje ,xenon e shum opsjone te tjera . Sherbimet jane te sapokryera dhe esht e gatshme per cdo prove nga ana juaj .
Nderrim i mundshem me VW Lupo ose VW Polo + diferencen nga ana juaj
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim