Mercedes E 220 CDI -00

Shitet nga: Tani 15 Gsh 11:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 700 EUR

Komuna: Tiranë
Mercedesi eshte ne gjendje shume te mire dhe me letra te paguara deri ne janar 2015
AVANTGARD 220 CDI kamio automatike NR_CEL 0698497818

-Klimatizator me 6 zona
-Sedilje me ngrohje
-Disqe alumini 17'
-Navigator, bagazhier me 6 cd original te mercedesit
-Pasqyra elektrike (te kthyeshme)
-Perde elektrike origininale te mercedesit
-Fener XENON + Fener mjegulle
-Larse feneresh
-Te 4 xhamat elektrik
-Sensor parkimi
-Tapiceri lekure (e zez) originale e mercedesit avantgard
-Mbyllje qendrore
-ESP SRS ABS
-Pilot AUTOMATIK
-Limitator shpejtesie
-Gom rezerv + krik
-Te kater gomat MICHELIN
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim