Mercedes E 220 -00

Shitet nga: Endri 24 Tet 10:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet mercedes benz e class 220 automatik tiptronik,sedilje me ngrohje,kilometra origjinale mund ti kontrolloni ku te doni.Ne gjendje perfekte,sherbimet e bera te gjitha rregullisht,me taksa dhe letra te paguara. I padiskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim