Mercedes E 200 dizel -10

Shitet nga: Bilbil 02 Gsh 12:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

20 000 EUR

Komuna: Tiranë
Makina eshte ne gjendje te shkelqyer. me sensor shiu dhe dritash e cdoganuar. viti i prodhimit 2010.
cel 0672017901
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim