Mercedes E 200 dizel -10 -10

Shitet nga: Bilbil 14 Nën 20:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

20 000 EUR

Komuna: Tiranë
Makina eshte ne gjendje te shkelqyer, kambjo automatike e cdoganuar ne korrik te vitit 2014 me dokumenta deri me 7 korrik 2015 FULL OPSION , me sensor dritash dhe shiu. Cel 0672017901 , 0672166251
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim