Mercedes E 200 Cdi -13

Shitet nga: Benz 29 Tet 10:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

19 999 EUR

Komuna: Tiranë
Makina eshte blere tek Mercedes Benz ne Stutgart dhe ndodhet ne gjermani akoma vjen ne Shqiperi per 1 jave. Makina eshte ne gjendje shum te mire me kamjo automatike dhe sedile lekure. ka 198mij km dhe me liber servisi te rregullt nga mercedesi. makina ka marshat ne timoni dhe dritat bixenon. ka start -stop ne semafor fiket ndizet, eshte shum ekonomike harxhon 4-5 litra. nuk behen nderime vetem shitet.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim