Mercedes E 200 Benzine-Gas -98

Shitet nga: Face 21 Gsh 22:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Tiranë
shitet Mercedes Benz E200..viti prodhimit 1998..benzine-gaz me impjant digital..kambio manuale..me dy pale disqe,origjinalet dhe sportive..me letra te rregullta deri ne gusht 2015..ne gjendje shum te mire motorrike dhe xhenerike..cmimi i diskutueshem..makina ndodhet ne berat..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim