Mercedes E- Clas 270 Avantgard

Shitet nga: Papi 04 Sht 21:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

7 300 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet Mercedes Benc 270 E Clas nafte,viti i prodhimit 2002.
Ngjyre gri, me dokumenta deri ne janar 2015.
Makina eshte me kamio automatike,sensor parkimi,sedile 100% lekure te zeze,kondicioner etj.
Extra ne makine: motorr dhe amortizator i jan marre nga EVO,si dhe shum gjera te tjera,keshtu qe eshte e kompletuar me pjese me te reja ngaqe permbam viti i prodhimit.
Disqe 18-she AMG origjinale dhe goma 80-90%. Tapete te rinj.
Pak dite ka qe i jan bere te gjitha sherbimet e nevojshme dhe eshte ne gjendje te perkryer.
Motori eshte i evo-s te vitit 2007 me 160 mij km.
Qmimi i pa diskutueshem.
Makina ndodhet ne Kamez,te interesuarit mund te kontaktojne me email ose nr tel....

FLM.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim