Mercedes Clk 270 cdi -04

Shitet nga: Taulant 23 Sht 16:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

6 400 EUR

Komuna: Tiranë
Makina esht kjo ne foto Shum e paste me dogan te paguar mund ta kontrolloni ku te doni si motorr dhe xhenerike Shum mir servis sa po bere mbahet si makin te dyt vetem te djelen e nxjerr mund te ndrrohet me Audi benz pasat me kater dyer jo me portopagazh 2004 e siper sipas marrveshjes ..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim