Mercedes CLk benzin-gaz -01

Shitet nga: maRSed Hajdari 30 Krr 19:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Komuna: Tiranë
xhaMa 100%
DRita ksEnon
Tapiceri lekure
DISqE 18
e sapolyer
DVD me ekran
168.000 km
ImpiAnt gaZi i 2011 ne cdo koke pistoni !
Dogane dhe siguracion i paguar !
Goma pireli italiane
Marmita sportive
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim