Mercedes CLS350 benzin -05

Shitet nga: de Mirand 24 Maj 11:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

20 000 EUR

Komuna: Tiranë
MERCEDES CLS 350 V6 LUXE PACK
V6
ORIGINAL FRENCH - LIBRI MIRËMBAJTJA - FATURAT.
GREY METAL - Grey lëkure stitched - TABELAT DRU
kondicionuar AUTOMATIKE AIR
ZJARRI AUTOMATIKE detektor MOTI
Lundrim SPEED limiter - dritat Xenon
COLOR SCREEN 16:09
BLUETOOTH
SEATS ELEKTRIK
DREJTUES CD RADIO KONTROLLI - ESP
Pasqyra Elektrike Folding
TRUPI mbreh dhe i përsosur.
gomave OK
TEKNIKE KONTROLLI OK
JO KËMBIMIT
Gati kusht i ri.
Rregullorja 100% kontroll banka.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim