Mercedes CLS 350 benzin -06

Shitet nga: Cls 29 Nën 20:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Mercedes Benz CLS 350 Benzin/Gaz Impjant dixhitalb me 2 vjet garanci Makina esht full opsion Sedilje ngrohje/ftohje sensor shiu sensor parkimi baxha navigator te madh fikje dhe ndezje sensoresh armutizator me ajer sallon bezh disqe 18 Makina esht ne gjendje perfekte si motorike e gjenerike Te interesuarit te kontaktojn n nr e cel : 0693232532
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim