Mercedes CLS 350 CDI -14

Shitet nga: Bajraktar 06 Nën 10:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

55 000 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet
Mercedesi CLS 350 Makina është për momentin në Gjermani dhe ka një karamboll të vogel por në gjendje punuese
Qmimi prej liste qmimi ishte mbi 87.000 € , për q'do pyetje mundeni të kontaktoni në mes telefonit ( viber , Watts App etj.)
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim