Mercedes CLS 320 diesel -06

Shitet nga: NIDI 17 Sht 15:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
CLS 320 CDI 2006 ""Look 2009"" ***15.800 euro***

Interior "Cartier"
Sedilje me memorie, me ngrofie
Clima 4zone para dhe mbrapa
Marshe te timoni
Cd, DVD,Navi , sistem audio "Harman Kardon"
Baxha
Look i 2009 me vler 4000 euro (maskarino, pasqyra, mbrapakolp, marmita dhe fenerat)
162000km te vetat.
Sapo i jane ber te gjitha sherbimet,
Goma te reja

MAKINA ESHTE NE GJENDJE PERFEKTE!!!!
(Mundesi nderrimi me makine tejter: Mercedes Benz,BMW ose Audi)
[/b]Te interesuar telefononi ne:

0696066264
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim