Mercedes CLK320 benzin+gaz Superfull -03

Shitet nga: genci09 31 Maj 11:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
OKAZION!!! Mercedes Benz CLK 320, Benzin+gaz (shume ekonomike), Kambio automatike, sedilie lekure me levizje elektrike dhe memorie, Navigator origjinal me karikator CD, Impiant audio BOSE, Klima, Tetuc xhami, Sensor dritash, Drita xenon, Sensor shiu, pasqyra me mbyllje elektrike, Disqe alumini, Marmite OTTO Racing. Super full
Dokumenta te rregullta me targa te reja.

Cel: 0696222882
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim