Mercedes CLK 320 benzin+gaz -04

Shitet nga: Igli 06 Sht 09:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

8 000 EUR

Komuna: Tiranë
Makina eshte ne gjendje te shkelqyer me dogan te paguar e sapo ardhur nga Germany,disqe19 Keskin mark shum e njohur Germane,me impiant gazi te montuar ne Germany Hollandes AG nga me te mirat ne europ,vaji dhe filtrat te sapo nderruara,ksenon bi ksenon me lup levizje sipas ktheses,shum e shpejt ne llojin e vet,shum ekonomike me gaz,180000 km me liber servisi eshte perdorur nga nje dor Germany dhe nga une e mbajtur me merak,kte makine ai qe e njef e vlereson te interesuarit te kontaktojne ne nr e cel.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim