Mercedes CLK 320 benzin -03

Shitet nga: Klaidi 22 Nën 14:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

7 500 EUR

Komuna: Tiranë
Shes Mercedes Benz, 320, Clk Viti 2003, Full optional i gjithi mershin dhe cdo gje elektronike, me baxha. Goma te reja Brigestone, disqe 18 amg, kamio automatike, sensor para - mbrapa, navigator, impiant gazi.
Dogan e paguar dhe siguracioni deri ne 2015.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim