Mercedes CL500 benzin -01

Shitet nga: Mercedes Benz 07 Sht 13:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Mercedes benz cl-500 ,full option,luck 2005,benzine/gaz shume ekonomike,impiant i ri gazi,ka t gjitha opsionet qe mund te kete nje makine.E nderroj me makine me 4 porta: audi a6,audi a8,jaguar s-type,bmw seria7 ose dhe ndonje fuoristrad.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim