Mercedes CL 500 benzin -01

Shitet nga: Klei 02 Sht 13:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Mercedes Benz Cl-500, ABC sport , shume ekonomik benzine/gaz , impiant i ri i garantuar , makina eshte full me te gjitha extra , luck 2005 , me celes dhe me skede . Kjo makine nderrohet me : audi A6 i vitit 06 , jaguar S-type i vitit 06 , ose ndonje fuoristrad ekonomike .
Makinat per nderrim te jene automat .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim