Mercedes C220 cdi -02

Shitet nga: C220 cdi 13 Tet 11:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 500 EUR

Komuna: Tiranë
c 220 cdi, i mbajtur ne menyren me te mire te mundshme, sherbimet te bera te benzi tgjitha... makine ne gjendje super te mir mund ta kontrolloni ku te doni....
shitet per arsye se kam blere versionin e ri dhe se perdor me... 5500 euro i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim