Mercedes C220 cdi -01

Shitet nga: Mercedes-Benz 02 Qer 14:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Shes 2 makina Mercedes-Benz C 220 CDI ELEGANCE viti 2001 dhe E 220 ELEGANCE viti 1997 me keto karakteristika
->C 220 CDI
Karburanti: Diezel
Kamjo......: tiptronik
Ftohja.....: Kondicioner
Fuqia KW..: 96

Ngjyre BLU PERLE ,shume e paraqitshme dhe pa asnje gervishtje.
viti 2001
-kambio automatike tip tronik
-NAVIGATOR+ bagazhiere origjinale mercedes me 6 CD
- xhama dhe pasqyra elektrike
-8 airbag, komanda në timon, limitator shpejtësie, sensor drite
-disqe alumini 17"
-sensore parkimi
-me liber servisi
-me Baxha
- SEDILJE LEKURE dhe elektrike,tapiceri shumë e pastër
-në gjendje shumë të mirë motorrike dhe xhenerike.
konsum mesatar 6,3 l, me doganë,me targa te reja, e sapoardhur nga BELGJIKA
CMIMI I DISKUTUESHEM

->E 220
Karburanti: Diezel
Ngjyra.....: gri metalizato
Kamjo......: manual
Ftohja.....: Kondicioner

Ngjyre gri metalizato ,shume e paraqitshme dhe pa asnje gervishtje.
viti 1997
-kambio manuale
- bagazhiere me 6 CD
- xhama dhe pasqyra elektrike
-4 airbag, , limitator shpejtësie,
-disqe alumini 15"
-sensore parkimi
-me liber servisi
-me Baxha,sistem alarmi ,me pult
-,tapiceri shumë e pastër
-në gjendje shumë të mirë motorrike dhe xhenerike.
-siguracion minikasko
dokumenta te paguara deri ne tetor 2014
konsum mesatar 6 litra, me doganë,me targa te reja, e ardhur nga BELGJIKA
CMIMI I DISKUTUESHEM.

FOTO :
https://www.flickr.com/photos/125065151@N07/

Cel. : 0682204925
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim