Mercedes C220 DIESEL -00

Shitet nga: Armandi 11 Nën 10:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 200 EUR

Komuna: Tiranë
Okazion, shitet Mercedes-Banz, kambio automatik, C-220, viti 2000,
Km199.000, ne gjendje shume te mire, si brenda dhe jashte, me servis te kryer per nje vit,
Letrat te paguara deri ne Tetor 2015,
I gatshem per cdo kontroll per mjetin.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim