Mercedes C220 CDI AUTOMATIK

Shitet nga: mercedes 19 Pri 11:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 600 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet Mercedes Benz C220CDI portobagazh
Makina ka bere 226000KM.
Kambio automatike ne gjendje te shkelqyer.
Kondicier, eshte vene i ri radiatori dhe kompresori i kondicionerit. Ne gjendje perfekte.
Makina ka patur vetem nje perdorues ne shqiperi.
Dy xhamat e pare elektrik, Mbyllje qenderore, Pilot automatik.
Dy celesat origjinal
Gomat e para jane te saponderruara 180Euro.
Kasetofon me CD Sony
Makina eshte e shume e paster si ne llamarine si ne tapiceri. Asnje lloj aksidenti!!!
Dokumentat e makines kane mbaruar ne fillim te marsit 2015 dhe nuk jane rinovuar.
Makina nuk ka nevoje per asnje lloj sherbimi dhe eshte perdorur me shume kujdes.
CMIMI I DISKUTUESHEM PER OFERTAT SERIOZE


Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim