Mercedes C220 CDI -00

Shitet nga: Shpend 10 Sht 08:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 200 EUR

Komuna: Tiranë
Makina eshte ne gjendje shum te mir motorrike dhe gjenerike. Makina ndodhet ne kosove prizren.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim