Mercedes C200 cdi -01 5300 Euro

Shitet nga: Agim 10 Dhj 11:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
shitet

Mercedes-Benz C200 cdi Viti 2001 Diezel, kambio manuale,ngjyre gri, i sapo ardhur nga Gjermania, me dogane te paguar, ne gjendje shume te mire dhe i gatshem per tu provuar.

Cmimi 5.300 euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim