Mercedes C klas 220 cdi -02

Shitet nga: lenci 17 Krr 15:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 700 EUR

Komuna: Tiranë
cklas 220 cdi avangarde automat blu i erret xhama te zi origjinal me te shkrujtme ne leje qarkullimi disje 17 amg bisht ke xhami dhe ke bagazhi, kseno komplet,vufer,me targa te reja te pagujtme per i vit,ne gjendje shume te mire i gatshem per cdo lloj prove,me timon anglez,
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim